Прикра правда про Платончика

23 Липня в 14:57  0  1918

Шукаємо мамуПрикра правда про Платончика

11 червня на сайті райдержадміністрації була розміщена стаття «У пошуках сім’ї» про півторамісячного Платончика, якому необхідна батьківська любов.

 

На жаль, немовля не дочекалося бажаючих його прихистити, тому 19.07.2018 спеціалістом служби справах дітей райдержадміністрації та медичним працівником дитячого відділення Пологівської центральної районної лікарні було доправлене до сиротинця.

 

ПЛАТОНЧИКУ (так звати хлопчика) вже виповнилося три місяця, його вага 4 кг, зріст 52 см, колір очей – сірий, колір волосся – русявий.

 

Дитинча перебуває у державному закладі на повному державному утриманні та бажає знайти небайдужих до його долі людей, які, не зважаючи на всі турботи сьогодення, готові стати йому люблячими батьками.

 

Малюк спокійний, тримає голівку, слідкує за рухом предметів, посміхається. Навіть у своєму віці позував при фотографуванні, привертаючи до себе увагу дорослих, та привітно посміхався.

 

Як допомогти хлопчику? Взяти під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу.

 

Дізнатися більше про дитину та отримати направлення для знайомства з нею можна в Службі у справах дітей Пологівської РДА за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32, та по телефону 2-33-05.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)