У лютому пологівці можуть отримати дві платіжки за світло

11 Лютого в 12:25  0  1565

На районіУ лютому пологівці можуть отримати дві платіжки за світло

Платежі від населення за електроенергію ВАТ «Запоріжжяобленерго» більше не приймає. З 1 січня 2019 року продажі електроенергії населенню, малим побутовим споживачам і бюджетним установам регіону здійснює "Запоріжжяелектропостачання". Саме ця компанія тепер приймає платежі. Нові платіжки споживачам електроенергії прийдуть прийдуть у лютому.


Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» з 1 січня 2019 ВАТ «Запоріжжяобленерго» виконує функції оператора системи розподілу на території Запорізької області, тобто забезпечує функціонування електромереж.

 

Функції постачання, тобто продажу електроенергії населенню, а також малим побутових споживачів і бюджетних установ Запорізького регіону покладено на постачальника універсальної послуги ТОВ «Запоріжжя Електропостачання». Саме ця компанія отримує від них платежі за електроенергію, спожиту з початку 2019 року.

Тому з початку цього року змінився порядок оплати за електроенергію.


Яким чином зміни стосуватимуться споживачів електроенергії пояснює заступник Пологівський РЕМ Євген Савочкін:

- Ті хто мають борги за спожиту електроенергію за період до 1 січня 2019, ще отримають квитанцію, із назначенням рахунку ВАТ «Запоріжжяобленерго». А вже спожита електроенергія з 1 січня 2019 року, буде оплачуватися по іншій квитанції із зазначенням реквізитів ТОВ «Запоріжжя Електропостачання». Якщо за грудень споживач розрахувався в повному обсязі і не має боргів за попередні періоди, то отримає одну квитанцію з реквізитами «Запоріжжя Електропостачання».

 

На нові квитанції слід чекати вже найближчого тижня, зазначають в Пологівському РЕМі.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)