Що робити пологівцям з платіжками за електроенергію?

22 Лютого в 14:10  0  2595

На районіЩо робити пологівцям з платіжками за електроенергію?

Днями пологівці отримали квитанції на сплату електроенергії, більшість людей отримало дві квитанції з різними рахунками. До редакції Газети читачі звертаються з проханням роз'яснити порядок сплати.


Як пояснив нам заступник начальника Пологівського РЕМу Євген Савочкін, ті хто мають борги за спожиту електроенергію за період до 1 січня 2019, отримали квитанцію із назначенням рахунку ВАТ «Запоріжжяобленерго» та ще одну квитанцію з реквізитами ТОВ «Запоріжжя Електропостачання», куди повинна сплачуватися спожита електроенергія з 1 січня. В ній зазначені нові реквізити.

 

Особливо уважними варто бути споживачам електроенергії, які користуються послугами терміналів. Не забудьте змінити реквізити, аби внесені кошти зарахувались на рахунок «Запоріжжя Електропостачання».

 

Нагадаємо: з 1 січня продаж електроенергії у регіоні здійснює "Запоріжжяелектропостачання". Платежі ВАТ «Запоріжжяобленерго» більше приймати не буде.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
3
Сміх
32
Жах
17
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)