Пологівці почали отримувати платіжки без пільг. Дізнайтеся чому

15 Листопада в 08:56  0  1135

АктуальноПологівці почали отримувати платіжки без пільг. Дізнайтеся чому

Ті, кому призначили субсидії на опалювальний сезон, вже можуть отримати її грошима через банк. Інформацію про це субсидіанти отримали на мобільний в смс повідомленні

 

Тим, хто отримує субсидію через поштове відділення, доведеться зачекати ще пару днів, кажуть в управлінні соцзахисту. Відомості про нарахування коштів подали ще 4 листопада, але процедура проходить через головне управління пошти в Оріхові.

 

Наразі пологівці отримують готівкою субсидію, нараховану за жовтень.

 

Гроші прийдуть всім, кому субсидія на опалювальний сезон перераховувалась автоматично. Нові ж призначення будуть виплачуватися у грудні за два місяці - жовтень і листопад. Це стосується тих людей, у кого відбулися зміни у складі сім'ї або змінили пільги на субсидії.

 

З 1 жовтня 2019 року відбулися зміни у Порядку призначення та виплати пільг на відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг пільговим категоріям населення, в тому числі і учасникам бойових дій.

 

Зокрема Порядком встановлено, що управління соціального захисту населення (далі - управління) на підставі даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги та інформації, отриманої від управителів, виконавців комунальних послуг, ОСББ, щомісяця розраховують суму пільги виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, кількості членів сім’ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів та з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово– комунального обслуговування.

 

Такі нарахування були здійсненні управлінням у жовтні 2019 року, сформовані в реєстри та направлені до АТ «Ощадбанку» для присвоєння кожному пільговику єдиного банківського коду (обліковий запис/рахунок).

 

Виплата розрахованої суми пільги здійснюється шляхом перерахування коштів Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк» на рахунок отримувача на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ «Ощадбанк» договору.

 

АТ «Ощадбанк» здійснює перерахування коштів з рахунку для виплати пільг у розрізі пільговиків на рахунки виконавців комунальних послуг.

 

Звертаємо увагу на те, що пільгові категорії населення не мають право самостійно здійснювати операції по даному банківському рахунку.

 

У зв’язку зі зміною механізму нарахування та виплати пільг:

 

За отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики звертаються до управління соціального захисту населення.

 

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) пільговики звертаються до виконавців комунальних послуг.

 

За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ «Ощадбанк».

 

Інформація надається в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк».

 

Інформацію про нараховані пільги можна отримати безпосередньо в управлінні соціального захисту населення за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 30, кабінет № 3 або за телефоном 2-37-29.

 

Прийом громадян здійснюється щоденно, згідно з графіком роботи управління.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
3
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)