Чому пологівцям доведеться платити за спортзали

24 Квітня в 10:32  0  1409

Події містаЧому пологівцям доведеться платити за спортзали

Активних жителів міста, які відвідують Пологівську ДЮСШ, зобов'язали платити. Міська рада прийняла рішення брати погодинну плату за заняття у спортивних залах. Звітувати про надходження коштів від оренди буде директор спортивної школи.

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до спільного наказу Міністерств України у справах сім’ї, молоді та спорту, фінансів та економіки «Про затвердження Порядку та умов надання платних послуг закладами фізичної культури і спорту, що утримуються за рахунок бюджетних коштів» від 28.08.2009 №3042/1030/936, рішенням виконавчого комітету від 7 квітня встановлено наступні розцінки погодинної плати за користування залами ДЮСШ:

 

- спортивна зала «Манєж» - 150,00 грн/год;

- спортивна зала «Ігрова» - 160,00 грн/год;

- спортивна зала «Олімп» - 70,00 грн/год.

 

Зазначимо, що у попередньому проекті рішення міської ради, викладеному на сайті, обчислена вартість площі була значно більшою, ніж вже у прийнятому рішенні виконкому. Розбіжності виникли через неправильні розрахунки бухгалтерів, пояснюють в мерії.

 

“Узаконити оплату за використання залів ДЮСШ вирішили після утворення громади. Наголошую, що платити мають тільки сторонні люди, вихованці ДЮСШ, як і раніше, займатимуться безкоштовно.

 

У бюджет на 2020 рік закладено кошти на виплату заробітної плати працівникам установи, але їх робота, виконана поза графіком, а також енергоносії та вода потребують окремих витрат. Тож грошові надходження будуть направлені на покриття додаткових видатків закладу. Відтепер, щоб користуватися спортивними залами, потрібно сплачувати через банк та укладати договір на використання площі. Наразі працівниками ДЮСШ відпрацьовується весь алгоритм дій.

 

Вартість визначали відповідно до встановлених законом нормативів розрахунку спортивних площ. Використання об'єктів спортивної інфраструктури є платною і в інших містах України.”

 

Член виконкому міської ради Василь ТИМОШЕНКО підтримав ідею про офіційну оплату оренди комунального майна.

 

“Основна робота ДЮСШ направлена на спортивні заняття для школярів. Всі інші також мають право займатись спортом, але не безкоштовно. Сплачувати певну суму за користування спортивними приміщеннями - правильно, суми - невеликі, я підтримую таке рішення”, - зазначив депутат.

 

 

Тренер ДЮСШ, Юрій КЛИМЕНКО: Взагалі не зрозуміло, як бути з бажаючими відвідати тренування одноразово

 

“Я проводжу тренування для дорослих спортсменів, що відвідують залу «Олімп» в ДЮСШ. У них виникло багато питань щодо рішення міської ради про орендну плату.

 

Не зрозуміла процедура підписання договору із закладом та проведення розрахунків. Людям набагато зручніше було оплачувати заняття готівкою, гроші і так йшли до фонду закладу і витрачались на облаштування зали, сплату комунальних витрат та інших потреб.

 

Оренда залу прорахована погодинно, а не за тренування одного спортсмена. Важко згрупувати спортсменів на кожен день у визначеній кількості. На одному тренуванні може бути десять осіб, іншого дня - троє. Відповідно фінансове навантаження на кожного учасника - нерівномірне.

 

Взагалі не зрозуміло, як бути з бажаючими відвідати тренування одноразово, наприклад, для людей, які перебувають в місті у відрядженні. Такі приходять доволі часто,” - коментує тренер СК “Олімп” Юрій КЛИМЕНКО.

 

Чи принесе позитивний результат узаконення грошових внесків, побачимо по кількості бажаючих відвідати ДЮСШ поза робочим графіком. Та зважаючи на незручну процедуру сплати рахунків, пологівські спортсмени шукатимуть інші альтернативи для саморозвитку.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
11
Сміх
24
Жах
69
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)