За що українці платитимуть у лікарнях

27 Березня в 07:30  0  1214

Здоров'яЗа що українці платитимуть у лікарнях

Починаючи з 2018 року в Україні офіційно почала діяти медична реформа, яка передбачає платні послуги в лікарнях

 

Тарифи на платні послуги сформують тільки наступного року, пише "Обозрєватель".

 

"З 1 січня 2020-го реалізація державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій здійснюється для всіх видів медичної допомоги", – йдеться у тексті закону "Про гарантії медичного обслуговування".

 

У 2019 році платна медицина в Україні може з'явиться частково, а вже з 2020-го року тарифи, затверджені чиновниками, набудуть чинності на всі медичні послуги

 

Згідно із законом, за найпоширеніші медпослуги платитиме держава, а решту українцям доведеться платити самотужки або ж за допомогою медичної страховки.

 

У 2018 році медична реформа зачепила медиків – педіатрів, терапевтів і сімейних лікарів. На кожного дорослого хворого вони можуть отримати від держави 370 гривень у рік. Тож – чим більше пацієнтів, тим вищою буде зарплата.

 

У профільному комітеті Верховної Ради вже з'явилися передбачувані розцінки: вимірювання тиску обійдеться у майже 28 гривень. Лікування відкритої рани пальця може обійтися у більш, ніж 70 гривень.

 

А от пологи і спостереження за вагітністю будуть безкоштовними для пацієнта після введення медичної реформи в Україні.

 

- Держава покриє на 100% вартість цих послуг. Медична реформа не передбачає введення оплати за пологи від породіль, – наголосили у МОЗ.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)