Чи дозволяє ваша зарплата планувати літню відпустку? Есть фото

20 Червня 2018 15:23  0  1565

Маю думкуЧи дозволяє ваша зарплата планувати літню відпустку?

Відпустка - омріяний час, а якщо вона припадає ще й на літній період то вам пряма дорога до моря. Літня спека та жага відпочинку “витісняє” людей з офісів. Та чи по-кишені хоча б будь - який відпочинок для наших земляків. Про місце та доступність відпустки “Районка” дізнавалась у пологівців.

 

 

 

Катерина, у декретній відпустці
З моїм щомісячним доходом про відпустку можна тільки мріяти. Давно не відпочивала за межами Пологівщини. Маю маленьку дитину та інші турботи, пов'язані з фінансами.

 

 

Діна, пенсіонерка
Ми з чоловіком пенсіонери. Про відпочинок вже і не мріємо. Востаннє відпочивала з дітьми на морі 30 років тому. Зараз хвороба спіткала чоловіка, тому наші пенсії витрачаються швиденько - в аптеках.

 

 

Альона, працівник фонду соціального страхування
Відпочиваємо з сім'єю кожного літа. Оздоровлення потрібне в першу чергу нашій дитині. Їздимо до моря в Бердянськ, Приморськ та Кирилівку. Відпочиваємо скромно, купуючи лише необхідне.

 

 

Вікторія, тимчасово безробітня
Минулого року відпочивали в Бердянську, й у цьому гайнемо. Великих витрат не плануємо. Сімейний бюджет дозволяє скромно відпочивати та на всьому економити.

 

 

Самір, продавець
Зарплата ніби й дозволяє якось відпочити, та на це не вистачає часу. Цього року точно поїду на море. Робота - роботою, а відпустка у людини має бути. Шикувати не буду, проте найнеобхідніше зможу собі дозволити.

 

 

Іван, приватний підприємець
На відпочинок немає часу. Наша постійна зайнятість не дозволяє перепочити навіть влітку. Дозволити собі можна багато чого, проте за браком часу відпочиватиму хіба що на Бублику.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)