У регіоні заповнені більше половини ліжок для хворих коронавірусом - де ситуація найгірша

5 Жовтня 2021 08:59  0  1394

У регіоніУ регіоні заповнені більше половини ліжок для хворих коронавірусом - де ситуація найгірша

У Запорізькій області зростає рівень госпіталізацій хворих коронавірусів

 

У Запорізькій області спостерігається зростання захворюваності коронавірусом. Разом з ним зростає і рівень госпіталізацій. Він становить понад 50%.

 

Завантаженість ліжок для хворих становить близько 62%. У реанімації перебувають 112 пацієнтів. Найгірша ситуація в лікарнях Запоріжжя, Мелітополя, Дніпрорудного, Оріхова та Поліг.

 

У Запоріжжі рівень завантаження ліжок становить 71%. На 90% заповнені Запорізька обласна інфекційна лікарня та 2-а міська лікарня. На 88% заповнена 9-а міська лікарня.

 

Медики відзначають, що нова хвиля коронавіруса сильно відрізняється від попередніх. Перебіг хвороби дуже швидкий. Від інфікування до госпіталізації проходить 4-6 днів.

 

Більшість госпіталізованих пацієнтів потребують постійної кисневої терапії. Також збільшилася кількість важких випадків.

 

У зв'язку зі стрімким заповненням ліжок в перелік ковідних лікарень додали обласний перинатальний центр і 6-у міську лікарню Запоріжжя. Також планується розгорнути додаткові ліжка в лікарнях Енергодара, Токмака та Акимовки. Про це повідомили на сайті Запорізької облдержадміністрації.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
31
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)