Чи буде в місті і надалі проїзд із 50% знижкою?

15 Листопада в 09:15  0  602

Події містаЧи буде в місті і надалі проїзд із 50% знижкою?

Пологівські депутати внесли зміни до Програми “Компенсація пільгових перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах” на 2016 рік, а саме в частині оплати перевізникам витрат від перевезення пасажирів пільгової категорії за листопад-грудень 2016 року.

 

Фінансування програми збільшили ще на 105 000 грн.   

 

Таке рішення обранці проголосували під час шістнадцятої сесії Пологівської міської ради, що відбулася в п’ятницю, 11 листопада.

 

 Під час сесії депутат міськради Вадим Болдурат порушив питання можливості придбати за кошти міської ради власний комунальний транспорт для перевезення пільгової категорії громадян.

 

 Депутати погодились повернутись до обговорення цього питання згодом, а економісти міськради проведуть попередні  розрахунки.

 

Міський голова Поліг Юрій Коноваленко у контексті обговорення зазначив, що в проекті Державного бюджету на 2017 рік знову відсутня стаття щодо виділення субвенції на пільгове перевезення українців із державної скарбниці.

 

"До  статті 91 Бюджетного кодексу готуються зміни, за якими цей пункт, ймовірно, буде офіційно покладено на органи місцевого самоврядування", - зазначив Юрій Анатолійович.

 

Наразі 50% вартості проїзду пасажирів пільгової категорії у громадському транспорті в межах міста Пологи відшкодовують із міської скарбниці виключно  за рішенням депутатів міськради.

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)