Пільговий проїзд школярів діє тільки у дні навчального процесу

1 Листопада в 15:48  0  289

Події містаПільговий проїзд школярів діє тільки у дні навчального процесу

Нагадуємо, що з жовтня пологівські школярі їздять у громадському міському транспорті за вдвічі дешевшою ціною. Це стало можливим завдяки перемовинам між міською владою і перевізниками.

 

Ухвалено, що діти шкільного віку протягом навчального року (у дні навчання, з понеділка по п’ятницю) сплачують вартість проїзду на автобусних маршрутах Поліг загального користування зі знижкою 50%. Тобто школярі оплачують за проїзд 2 гривні. Звертаємо увагу, що у дні шкільних канікул пільга на проїзд дітей шкільного віку не поширюється.

 

Найкращим підтвердженням статусу школяра, особливо для старшокласників (учнів 9-11 класів), буде відповідне посвідчення учня, яке повинні дітям видати дирекції шкіл.

 

Тому міська рада рекомендує всім школам, які розташовані на території міста Пологи, організувати видачу відповідних посвідчень своїм учням, щоб уникнути непорозумінь із водіями автобусів, які з власної ініціативи відмовляються возити учнів за пільговою ціною, особливо коли мова йде про старшокласників.

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)