Чи стане можливим пільговий проїзд по району?

14 Липня в 11:13  0  1285

На районіЧи стане можливим пільговий проїзд по району?

Питання пільгового перевезення мешканців Пологівського району ставилося ще минулого року, коли в законі про державний бюджет не була передбачена субвенція на компенсацію пільгового перевезення. В місті вирішили цю проблему, компенсувавши з міського бюджету 50% вартості проїзду пільговикам. Сьогодні – черга району.

 

Варто зазначити, що проблеми з пільговим перевезенням виникали через те, що це питання не було врегульовано на законодавчому рівні. Розставила всі крапки над «і» постанова від 21 червня 2017 року № 426, яка внесла зміни до діючої постанови від 2002 року. Тепер вже чітко визначено, що пільгове перевезення виключено з механізму фінансування державних бюджетів, всі управлінські дії відтепер мають здійснюватися на місцевому та районному рівнях.


Однак ще взимку, до затвердження вказаної постанови, депутати Пологівської районної ради дали завдання відділу економічного розвитку Пологівської РДА опрацювати це питання та провести обстеження пасажиропотоку. Ця норма необхідна для прорахунків суми, в яку обійдеться компенсація пільгового пасажироперевезення.

 

Так, через систему «Прозоро» було укладено договір із Запорізьким національно-технічним університетом, спеціалісти якого провели обстеження. Згідно з їхнім звітом, загальний річний обсяг пасажирів складає 300 000 осіб, у тому числі 124 000 (41,4%) пільговиків.


На нещодавньому засіданні засідання Пологівської районної координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства було порушене дане питання.

 

Деталі читайте у свіжому номері газети «Районка» від 19 липня.

 


 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)