Уряд скасує пільги на проїзд: що пропонують як альтернативу

16 Квітня 2021 14:27  0  1327

На Вкраїні та у світіУряд скасує пільги на проїзд: що пропонують як альтернативу

Кабінет Міністрів планує монетизувати пільги на проїзд для українців в громадському транспорті. Така ініціатива зможе зрівняти права мешканців великих міст та невеликих населених пунктів, переконані урядовці.

 

Уряд пропонує щомісячно виплачувати гроші пільговикам для проїзду в громадському транспорті. У Міністерстві соцполітики кажуть, що планують виплачувати кошти або зараховувати безплатні поїздки на картку. Це має допомогти всім учасникам перевезення, переконані в міністерстві.

 

Адже перевізники одразу отримуватимуть гроші за пільговиків, а пасажирам більше не доведеться доводити своє право не безоплатний проїзд.

 

Монетизувати чи залишити усе як є, вирішуватиме влада на місцях. Вона ж і визначатиме суму або кількість поїздок, які будуть нараховуватись пільговикам. Проте мінімальну норму планують встановити в діапазоні 25−30 поїздок протягом місяця. За решту пільговикам доведеться платити зі своєї кишені.

 

Слід зауважити, що в кожному місті своя система компенсації пільгового проїзду і гроші виділяють із міських бюджетів. Монетизацію пільг місцева влада підтримує, в першу чергу, якщо держава долучиться до компенсації проїзду.

 

«Ми вітаємо будь-яку розумну ініціативу зі сторони уряду. Бо коли пільга є, а грошей на неї нема, то це обманювання і пенсіонерів, і міст. Ми, наприклад, ті кошти десь знаходимо. Тобто забираємо гроші з ремонту доріг чи з ремонту мереж. Даємо ці кошти і компенсуємо проїзд для пенсіонерів», — каже міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Загалом, уряд вже не вперше намагається запровадити монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті. Таку ініціативу просували ще у 2018 році, але система так і не запрацювала.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
3
Сміх
4
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)