Прощавай пільги учасникам бойових дій

9 Листопада 2019 19:19  0  4396

Народна новинаПрощавай пільги учасникам бойових дій

Станіслав Стрельченко пише на сайт:

 

Я,  учасник бойових дій, капітан Станіслав Стрельченко, заступник начальника штабу - начальник відділення персоналу військової частини А2176 (м. Запоріжжя), проживаю в мікрорайоні Пологи-5. Протягом цієї неділі отримав квитанції щодо оплати комунальних послуг без пільг, передбачених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", хоча отримував їх з липня 2015 року.

 

Механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги для учасників бойових дій змінився з 1 жовтня 2019 року. Цей механізм затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 373 від 17 квітня 2019 р. "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі".

 

Вищевказаону Постановою паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

 

Для цього АТ “Ощадбанк” веде у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходять на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснює переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сил! и і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати.

 

Особисто мені цей алгоритм підходить.

 

З огляду на вищевказане, хотілось би знати поважну причину невиконання даної Постанови на практиці в місті Пологи, причину несповіщення в засобах масової інформації про проблеми надання пільг та строки їх усунення.

 

В свою чергу, як видання, якому довіряють пологівці, доведемо до відома відповідальним особам данний меседж. І найближчим часом проінформуємо про можливості виходу з такої ситуації.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

20
Супер
19
Сміх
10
Жах
25
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)