Песика витягли з-під колес Есть фото

8 Жовтня в 14:34  0  2218

Знай нашихПесика витягли з-під колес

Сьогодні, поблизу села Чапаєвка було врятоване життя постраждалому песику, породи пекінес. Цуценя зачепило проїжджаюче авто, і воно лежало по середині дороги, не в змозі рухатись.

 

Проїжджаючий транспорт намагався об’їхати щеня, та це було не легко, адже зустрічні смуги були переповнені рухом машин. Авто нашої героїні прямувало в сторону Поліг, і біля зупинки "Політехніка", побачивши нещасне цуценя вмить зупинилось.

 

Наталя Іванівна побачила пухнастого пікінеса, що жалібно скавучало, ніби благаючи про допомогу. Воно лежало і не рухалось, нібито змирившись зі своєю долею. На мордочці було видно крапельки крові, можливо зуб пошкодився. І на лапки цуценя не здіймалось, було боляче.

 

Жінка взяла його на руки та пригорнула до себе, воно було дуже налякане. Одразу стало видно, що цуценя чиєсь, «домашнє», адже на собі мало два ошийника, та й вигляд у нього не занедбаний. Жінка саме їхала на базар, де завжди продає молоко й м'ясо, але залишити бідолаху напризволяще не піднялась рука. Прихопивши його з собою поїхала працювати. Біля Хитрого ринку зустріла знайому, котрій і дала на певний час догледіти малого щеня.

 

Тут ми й дізнались про всі сьогоднішні жахливі пригоди пухнастого цуцика.

 

 

Вмить віднесли до поблизу розташованої ветеринарної аптеки, де песика оглянули. Знеболююче не стали колоти, так як стан собачки був задовільний і переломів у нього не виявили.

 

 

Але він ледь ставав на задні лапки. Був у величезному стані шоку. Навіть запропонованої води не став пити.

 

Жінку-рятувальницю ми швиденько знайшли на її робочому місці, та поцікавились про подальші дії щодо цуценяти. Наталя Іванівна розповіла, що звичайно ж забере до себе «а куди ж подіти, не лишити ж для колес іншої машини». Їй дуже шкода таких бідолах, як цей песик. Жінка ніколи не проходить мимо бідолашних собак. У самої вдома вже біля десятка цуциків. Наталя з радістю віддасть його у руки справжнім хазяїнам, а доки вони знайдуться – догляне. І взамін їй не треба нічого, ні грошей, ні якої винагороди. «Ну хіба що шоколад Рошен, молочний, темний» – з усмішкою говорить жінка.

 

Газета «Районка» звертається до всіх небайдужих, хто бачив чи можливо чув щось про дане цуценя і його хазяїв. Повідомте про це Наталі Іванівні Чернишовій по телефону 0958552758, або за її адресою: вул. Комсомольська, буд. 21. Також ви можете звернутись до редакції газети, що розташована у м. Пологи, по вул. Горького 5а.

 

Допоможіть повернути щеня до його щасливого і безтурботного життя!

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Лубенец Ирина Валериевна   alt 08.10.2013 15:38
По больше бы таких людей, с добрым сердцем!!!
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)