Де пересуватися пологівським пішоходам?

23 Вересня 2014 17:17  0  2587

Народна новинаДе пересуватися пологівським пішоходам?

Багато нарікань на наші дороги можна чути від водіїв, та не менше невдоволень надходить і від пішоходів

 

Тротуари це єдине місце вулиці, де можна безпечно пересуватися, а з ними в нашому місті проблема. Особливо хочеться привернути увагу місцевої влади до вул. Пролетарської, на дільниці між пров.Станційним і Пологівським колегіумом №1. Хоча тут дорога і заасфальтована, але по ній повинні рухатись тільки транспортні засоби, а не діти, які йдуть до школи і працівники підприємств на роботу. На тротуарі в часи дощу або таяння снігу взагалі неможливо пройти, бо там, де повинна бути тверда поверхня, вже давно гола земля. А дерева, які розрослися, змушують робити гімнастичні вправи нахилами вперед-назад, вправо-вліво.

 

По пішохідній доріжці, вздовж стічної канави до дитячого садочка "Сонечко", треба бути дуже обережним, бо це нагадує пересування по гірській місцевості скельної породи. Та не тільки потрібно дивитися під ноги, але і вгору, бо старі тополі постійно скидують свої сухі гілля. Багато нервових клітин витрачаються батьками, які відводять і забирають своїх дітей із садка, а взимку доводиться купувати ручні ліхтарики, бо освітлення пішоходної частини мабудь залишилось тільки в планах Ленінського ГОЭЛРО. Завжди школярі бігали кроси навколо школи, та зараз вчителям потрібно виховувати в дітях не тільки витривалість, а й уважність, щоб після фізичних вправ не потрапити в медпункт з вивихами і переломами.

 

Що посієш, те й пожнеш. Тому, панове градоначальники, давайте показувати нашим дітям добрий приклад порядку і турботи, щоб в найближчому майбутньому отримати теж саме. А то у нас виходить як завжди - ніколи немає грошей, система прогнила, порядок зник і взагалі все погано...

 

"...разруха не в клозетах, а в головах... И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займется чисткой сараев - прямым своим делом, - разруха исчезнет сама собой..." (М.А. Булгаков "Собачье сердце").

 


Прислал: Юрій Шевченко

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)