Пологівський ОЕЗ активно підтримує наших захисників

25 Лютого в 10:57  0  746

Знай нашихПологівський ОЕЗ активно підтримує наших захисників

Пологівський олійноекстракційний завод ніколи не полишає підтримку наших захисників в зоні проведення антитерористичної операції. Як зазначає голова правління ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» Олег Закарлюка, підприємство не може залишатися осторонь військових дій у нашій країні.


- За період 2014-2016 років ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», яке я очолюю, надало благодійної допомоги більше як на 2 млн. 500 грн. для закупівлі амуніції, бронежилетів та касок, тепловізорів, акумуляторів, продуктів харчування, виділені кошти для фондів та волонтерських рухів. Ми практично щотижня відправляємо допомогу на фронт, стараємося допомогти всім, хто потребує, і ніколи не розділяємо на своїх і чужих, - зазначає Олег Васильович.


З початку цього року підприємством надана досить ґрунтовна допомога захисникам.


Пологівський ОЕЗ виділив 100 000 грн. благодійному фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області». Ці кошти направлені на реалізацію програм, спрямованих на захист законних спільних інтересів мешканців Запорізької області, на безпеку, охорону громадського порядку, підвищення оборонного потенціалу розташованих на території області військових частин ЗСУ, державної прикордонної служби України, Нацгвардії, в тому числі і на матеріально-технічне забезпечення військових формувань, спорудження оборонних об’єктів в зоні проведення АТО.


Місцевій громадській організації «Волонтерський рух Пологівщини» була надана допомога у вигляді передачі на безоплатній основі 5 автошин на суму 9 708 грн. «Резину» наші волонтери передали відділу прикордонної служби «Маріуполь» Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Прикордонної служби України. Автошини дуже знадобляться військовим для забезпечення належного технічного стану броньованого автомобіля Фольксваген – Т5 під час виконання завдань в зоні проведення АТО на лінії розмежування.


Не оминає керівництво Пологівського ОЕЗу своєю увагою і Пологівську міську організацію ветеранів. Для відзначення кращих ветеранів-активістів та волонтерів було видано матеріальну допомогу у сумі 1 000 грн. Матеріальну допомогу у сумі 4 000 грн. надали також Пологівській районній організації ветеранів. Ці кошти підуть на облаштування зали засідань організації.


Допомога надається не тільки грошова. Громадська організація «Таврійські Скіфи» отримала від ОЕЗу 75 літрових пляшок соняшникової дезодорованої олії для підрозділів ЗСУ у зоні АТО.


Під час загострення бойових дій в Авдіївці оезівці підключилися до надання гуманітарної допомоги мешканцям цього населеного пункту. Дві тонни соняшникової олії від Пологівського ОЕЗу поїхало до Авдіївки.


Пологівський ОЕЗ четвертий рік поспіль підтримує та годує охоронців нашого блокпосту.


На цьому керівництво та працівники ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» не зупиняються та постійно проводять активну благодійну діяльність, адже підтримка наших захисників – одне з пріоритетних завдань кожного українця.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)