Бажання є! Йдемо далі! Депутати підтримали петицію щодо будівництва басейну Есть фото

17 Червня в 10:35  0  1510

Події містаБажання є! Йдемо далі! Депутати підтримали петицію щодо будівництва басейну

На вчорашній сесії Пологівської міської ради депутати розглянули петицію щодо побудови басейну для дітей і дорослих, людей з порушенням рухового апарату та серцево-судинної і нервової системи. Ідея сподобалась, незважаючи на те, що для її втілення потрібні серйозні кошти.

 

Нагадаймо, що дана петиція стала першою на порталі www.rozumnemisto.org міста Пологи і за тиждень зібрала потрібні сто голосів. Автором електронної петиції стала мешканка Поліг, спортивний тренер Альона Зарицька, на думку якої будівництво басейну у нашому місті стане значним кроком для розвитку дітей, а для дорослих - можливістю підтримати здоровий спосіб життя. Про це дівчина зазначила на постійній комісії, на яку її запросили депутати, розглядаючи петицію.


Звісно, в першу чергу постало питання фінансів: за які гроші? Адже будівництво такого значного комплексу потягне на декілька мільйонів. Все залежатиме від того, яку довжину доріжки басейну оберуть (бажано не менше 20 м), місця будівництва, приміщення, та ін.


За словами міського голови Юрія Коноваленка, який особисто підтримав петицію і закликав приєднатися до неї і депутатів, головне Альона Зарицька зробила: подала хорошу ідею, яку підтримали пологівці. А ось технічний бік питання, фінансування та реалізація – вже справа депутатів.


А так як ідею депутати підтримали одноголосно, наступний крок - підготувати проект рішення і почати пошук необхідної ділянки під будівництво. Створення проекту дозволить зрозуміти його вартість, тільки після того почнуться пошуки спонсорів на всіх рівнях. Окрім цього депутати запропонували Альоні заснувати благодійний фонд на будівництво басейну.

 

В міській раді не обіцяють, що, навіть при позитивному вирішення питання, басейн з’явиться у Пологах швидко. На це підуть мінімум роки три.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)