Спортивний клуб "Прайд" підбив підсумки року (ФОТО + ВІДЕО) Есть фото Есть видео

25 Грудня в 19:31  0  1687

СпортСпортивний клуб "Прайд" підбив підсумки року (ФОТО + ВІДЕО)

Рік, що минає для "Прайду" видався насиченим гучними змінами та новими досягненнями. До спортивної родини клубу приєднались 4 нових види спорту: гімнастика, пауерліфтинг, футбол та дзюдо.

 

Завдяки наполегливій роботі тренерів "Прайд" впевнено крокуэ вперед, перемагаючи на Всеукраінских та Міжнародних змаганнях!

 

Тільки одними самбістами за 2019 рік здобуто 164 медалі. Командою з пауерліфтингу було завойовано більше 50 медалей. Футбольна команда здобула за рік 8 кубків.

 

Вихованці клубу не зупиняються на досягнутому, тренери впевнено розробляють плани на 2020 рік, який перевершить в рази 2019 🦁

 

 

Минулої неділі у Будинку культури «Гірник» було проведено церемонію нагородження кращих спортсменів 2019 року!

 

На церемонію завітали представники Пологівської райдержадміністрації, районної ради та ОТГ, які почесними грамотами нагородили юних спортсменів.

 

Від Громадської організації «Прайд» почесними грамотами та відзнаками було нагороджень кращих тренерів нашої спортивної спільноти та по завершенню було нагороджено Кращих спортсменів 2019 року!

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
3
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)