Бюджетна підставка під ноутбук Есть фото

3 Грудня 2015 12:33  0  2332

Живемо вдомаБюджетна підставка під ноутбук

Впевнений, що багатьом власникам ноутбуків взимку приємно, коли теплий ноутбук лежить на ногах. Проте для ноутбукові це не йде на користь, адже закриваються отвори для підведення-відведення повітря для охолодження.


Найдешевша підставка під ноутбук коштує близько 200 грн., але з нею теж не завжди зручно користуватися ноутом на ногах.


На просторах інтернету якось побачив саморобну підставку під ноут, але без охолодження, зроблену з пластикових водопровідних труб. Трохи вдосконалив її, і тепер мені зручно користуватися ноутом, коли той лежить на ногах, бо тягати столик по всьому будинку не з руки.


Для підставки знадобилося 6 шт. колін на 90 градусів, 2 трійника, 1 м водопровідної ПВХ труби діаметром 20 мм, паяльник для труб і 30 хвилин.


Весь бюджет вийшов близько 45 грн., з урахуванням електроенергії, яку витратив паяльник, + магарич за прокат паяльника.


На фото добре видно весь процес, тому описувати його не бачу необхідності. Довжина труб залежить від розмірів нашого ноутбуку.


Для естетичності, можливо, слід його і пофарбувати, та мене і так влаштовує. Можливо, наступним кроком буде вдосконалення підставки під ноут, а саме впровадження охолодження.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)