Тендер на реконструкцію очисних споруд в Пологах виграла фірма, яка фігурує у кримінальній справі

10 Лютого 2021 09:29  0  547

Події містаТендер на реконструкцію очисних споруд в Пологах виграла фірма, яка фігурує у кримінальній справі

За більш ніж 40 років обладнання пологівських очиснтних застаріло, а комунікації зношені - потрібна реконструкція. Ціна питання - близько 50 млн гривень. У місцевому бюджеті такої суми немає, а гроші, які раніше були виділені і бюджету області - витратили на паркан.

 

Про це повідомляє прес-служба облради.

 

У жовтні 2018 року "Міськводоканал" Пологівського міськради оголосив тендер на реконструкцію каналізаційних очисних споруд (будівельні роботи та поточний ремонт).

 

Як повідомляє 061 з посиланням на сайт держзакупівель, у тендері перемогло ТОВ Науково-виробнича фірма "Вогнетрівавтоматікасервіс", погодившись виконати роботи за 48,1 млн гривень. Крім того, на проектно-кошторисну документацію було витрачено 1,3 млн гривень.

 

 

Фірма "Вогнетрівавтоматікасервіс" заснована в 2000 році і, до речі, є фігурантом кримінальної справи. Згідно з даними реєстру досудових розслідувань, в червні 2018 року Департамент капбудівництва Запорізької ОДА уклав з цією фірмою договір на капітальний ремонт (модернізацію) будівлі КЗ Веселовський районної різнопрофільних гімназії на суму 8, 800 млн грн. Однак з'ясувалося, що чиновники внесли в офіційні документи недостовірні відомості про виконані роботи. Досудове розслідування (№ 42019081280000002) по даній справі досі триває.

 

Що стосується реконструкції очисних споруд в Пологах, то в минулому році з обласного бюджету на ці цілі було виділено 9 млн гривень. Втім, за інформацією облради, гроші витратили не на заміну обладнання, а на новий паркан біля очисних споруд.

 

Найближчим часом депутати обговорять питання можливості фінансування об'єкта.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
8
Сміх
10
Жах
18
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 10.02.2021 10:45
Підходить,де дев'ять- там і сорок вісім мільйонів освоять. Морський облік- всі кінці в воду,чи то пак,- в каналізацію.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)