Лікар сказав, коли епідемія COVID-19 в Україні повинна піти на спад

19 Квітня 2021 08:20  0  1689

Здоров'яЛікар сказав, коли епідемія COVID-19 в Україні повинна піти на спад

Протягом найближчих 2-3 тижнів епідемія коронавірусу в Україні піде на спад

 

Такий прогноз озвучив лікар-імунолог Борис Донськой.

 

"Так чи інакше у нас має початися спад – і з сезонних причин, і з причин того, що настільки багато українців перехворіло, що вірусу буде все важче й важче знайти, кого б заразити", – сказав він.

 

"Скільки за цей час вірус забере життів, це вже зовсім інше питання", – зауважив медик.

 

За його оцінками, на сьогоднішній день українці набули певного колективного імунітету, втім, Донськой не став озвучувати конкретні цифри тих, хто перехворів на COVID-19.

 

"Певний імунітет від коронавірусу ми вже випрацювали. Але потрібно зробити обстеження і знати цифру. Нерозумно гадати там, де простіше дослідити", – сказав він.

 

Водночас Донськой навів приблизну статистику захворюваності серед медиків, що працюють разом з ним в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології НАНУ. "Ми в нашому інституті регулярно тестуємо всіх співробітників, і ми бачимо, що серед медпрацівників вже в лютому ми перевалили за половину тих, хто вже перехворів".

 

"Під час цього спалаху ще додасться досить велика кількість. Крім того, є певна невеличка кількість людей, яка отримала хоча б перше щеплення. Серед активних мешканців міст імунітет набула, можливо, приблизно половина. Серед інших регіонів і людей, які весь цей час все ж таки могли якось ізолюватися, дистанціюватися, мабуть, відсоток менший. Але який він – це гадання на кавовій гущі", – пояснив лікар.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
22
Сміх
12
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)