Дізнатись про пенсію не виходячи з дому

3 Січня в 15:26  0  752

Ноу-хауДізнатись про пенсію не виходячи з дому

Щоб подбати про своє майбутнє, Пенсійний фонд України закликає всіх бажаючих зареєструватись на веб-порталі електронних послуг ПФУ. Отже, тепер не виходячи з дому можна:

 

- Отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку.

 

- Здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих).

 

- Отримувати відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії з урахуванням усіх встановлених надбавок,виду пенсії,закінчення строку виплати пенсії,тощо.

 

- Подавати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, таких як виписки з системи персоніфікованого обліку та виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів).

 

- Подавати скарги для Пенсійного фонду.

 

- Подавати заяви про призначення пенсії до органів ПФ.

 

- Подавати заяви про перерахування пенсії, у зв'язку з набутим стажем до органів ПФ (для пенсіонерів).

 

- Записатися на прийом до органу ПФ з можливістю вибору часу зручного для відвідування фонду.

 

Ми поцікавилися питанням новацій у начальника Пенсійного фонду Олександра Клименка та ось що почули: - «Вже багато пологівців активно реєструються і в подальшому користуються веб-порталом ПФ. Серед користувачів переважає молодь,але пенсіонери також намагаються не відставати - активно освоюють новинку. Ми підключаємо навіть школярів освоювати електронну програму пенсійного забезпечення з метою кращої обізнаності підростаючого покоління».

 

Як зареєструватися на сайті:

 

Подати письмову заяву для реєстрації на веб-порталі. Для цього необхідно відвідати відділ ПФ з паспортом та ідентифікаційним кодом.

 

Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП, який знаходиться на будь-якому носії або електронному пенсійному посвідченні).

 

Реєстрація на веб-порталі здійснюється тільки один раз. Наразі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів,скарг, запис на прийом) здійснюється після авторизації на порталі.

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)