Петунію слід висаджувати розсадою і не забувати про чорнобривці

7 Квітня 2016 12:29  0  1861

Живемо вдомаПетунію слід висаджувати розсадою і не забувати про чорнобривці

Знаючи по собі, господині часто купують квіти за принципом «гарний малюнок на пакетику», не звертаючи уваги на особливості вирощування рослин і терміни висівання. І справа тут не тільки у тім, що багато квітів вимагають вирощування через розсаду (інакше при посіві у ґрунт зацвітуть вони лише ближче до осінніх заморозків). Справа ще й у тому, що ті квіточки, які красиво і заманливо виглядають на зображенні, часто виявляються значно менш ефектними в реальності або вимагають постійної уваги до себе протягом усього літа. Багато квітів мають дуже короткий період цвітіння, а деякі не переносять навіть легких весняних й осінніх заморозків.


Тому для наших читачів ми підібрали різновиди квітів, які можна висівати саме по весні, які відповідатимуть нашому клімату та не вимагатимуть занадто багато уваги і ретельного поливу.


Приватний підприємець та власниця магазину «Садиба» Валентина Мовчан рекомендує, у першу чергу, звертати увагу на упаковку квітів та інструкцію, де вказують період висівання та висота рослин.


- Для того щоб клумба виглядала гарно та естетично, - говорить Валентина Іванівна, – варто посередині грядки висівати високорослі квіти і, відповідно, ближче до країв - низькорослі. Тоді все буде гармонійно та зі смаком. Звісно, всі рослини вимагають догляду, поливу та любові, але навіть, якщо часу на це все небагато, квітник можна зробити не гіршим, ніж у професійних агрономів. Дуже рекомендую звернути увагу на такі сорти, як маргаритки, календула, вербена, льон, портулак, цинія, жоржини і до компанії, звісно, чорнобривці, які бувають різних сортів, кольорів та висоти. Наші господині полюбляють також петунію, яку я раджу висаджувати розсадою. Справа в тім, що насіння цієї рослини дуже вибагливе. Після набухання у вологому ґрунті йому складно прорости та впоратися з різкою посухою потім. Одним словом, вирушаючи до насіннєвого магазину з метою купити «що-небудь гарне й невибагливе», корисно знати заздалегідь, які саме квіти відповідають цьому визначенню, консультуватися із продавцями та не забувати про упаковку й опис рослин.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)