Перші класи пологівських шкіл отримали нові меблі та техніку

18 Серпня 2021 15:33  0  1011

ОсвітаПерші класи пологівських шкіл отримали нові меблі та техніку

Школи Пологівської громади отримали нові меблі та комп'ютерну техніку для перших класів, відповідно до вимог Нової Української школи.


Кошти на придбання необхідного шкільного обладнання надходять з освітньої субвенції для НУШ.


За отримані кошти заклади освіти проводять закупівлю комп'ютерного обладнання, меблів і навчального приладдя у класи для першачків.


Від держави на громаду виділено на новий навчальний рік 915 тисяч 693 грн. Але цих коштів не достатньо для придбання необхідних речей на всі школи громади. Тому частину коштів було виділено із місцевого бюджету - 401 тис.грн.

 

Завдяки спільному фінансування перші класи громади будуть забезпечені найнеобхіднішим, відповідно до потреб та кількості першокласників.

 

Відповідно кошти розподілені по закладам, закуплено найнеобхідніше обладнання, техніка, меблі, коментують у відділі освіти Пологівської громади З 1 вересня 320 першачків Пологівської громади  матимуть новенькі парти, стільці, вчителі отримають ноутбук, БФУ, телевізор, шафки.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
4
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)