Перейменовано Куйбишевське відділення Пологівської об’єднаної державної податкової інспекції

14 Лютого 2017 14:40  0  2541

Новини БільмакаПерейменовано Куйбишевське відділення Пологівської об’єднаної державної податкової інспекції

Відповідно до Закону України від 09 квітня 2015 року №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 941 «Про перейменування деяких територіальних органів Державної фіскальної служби України», керуючись пунктом 7 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236, Порядком здійснення заходів, пов’язаних з утворенням, реорганізацією та ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року №1074, керуючись наказом ДФС України від 25.01.2017 № 39 «Про перейменування деяких територіальних органів ДФС» перейменовано Куйбишевське відділення Пологівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області – на Більмацьке відділення Пологівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області.

 

Також, у зв’язку з внесенням змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не пов’язані зі змінами в установчих документах, Пологівська ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє про зміну адреси юридичної особи: вулиця І. Чеберка, 9, м. Пологи, 70600; Більмацьке відділення за адресою: вул. Центральна, 49, смт. Більмак, 71001 та Розівське відділення за адресою: вул. Українська, 19, смт. Розівка, 70300.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)