У Кабміні назвали дату переходу на зимовий час

7 Жовтня в 08:34  0  1668

На Вкраїні та у світіУ Кабміні назвали дату переходу на зимовий час

В Україні в ніч на 27 жовтня перейдуть на зимовий час, перевівши годинник на одну годину назад.

 

Про це йдеться в опублікованому в Facebook розпорядженні заступника голови Мінекономіки - торгового представника Тараса Качки.

 

Зокрема, Качка опублікував документ, в якому йдеться про те, що згідно з постановою Кабміну про порядок обчислення часу на території України 27 жовтня о 04:00 скасовується літній час з переведенням стрілки годинника на одну годину назад.

 

Нагадаємо, в березні Європейський парламент проголосував за скасування практики переведення годинників з 2021 року. Весняне голосування не було останнім в питанні скасування переведення годинників, але мало стати основою дискусії в країнах ЄС для вироблення спільної позиції. На сьогодні законодавство ЄС зобов'язує країни-учасниці переводити час в останню неділю березня і останню неділю жовтня.

 

 

Передбачається, що після скасування переведення годинників країни ЄС не зможуть самостійно робити це протягом року, але не будемо давати право вирішити, в якому часовому поясі знаходиться.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
3
Сміх
4
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)