В Україні перевірять доходи і збільшать податки для ФОП

7 Липня 2021 07:59  0  722

На Вкраїні та у світіВ Україні перевірять доходи і збільшать податки для ФОП

Кабмін готується до нового внесення зміни до Податкового кодексу України

 

На цей раз вирішили навести порядок з фізичними особами-підприємцями. Чим це обернеться для самих ФОП і для пересічних громадян, здогадатися не складно ...

 

Як відомо, ФОП в Україні платять єдиний податок. Однак, в уряді зазначають, що нерідко доходи фізосіб-підприємців досягають мільйонів. При цьому внески в казну вони перераховують копійчані, з зарплат вчителів відраховують як мінімум в два з половиною рази більше.

 

У зв'язку з цим, в рамках законопроекту Кабміну №5600 до Податкового кодексу України планують внести правки, які дозволять переглянути списки ФОП і податкові ставки. Автори законопроекту закликають в терміновому порядку переглянути ставки єдиного податку і ввести РРО для всіх ФОП, щоб держава мала можливість вести облік грошового обороту.

 

Законодавство України дозволяє "сидіти" на єдиному податку фізособам-підприємцям, які, наприклад, продають дорогі хутра або займаються ввезенням і реалізацією зарубіжних автомашин. Ці види діяльності дають можливість заробляти мільйони гривень, але при цьому ФОП продовжує платити єдиний податок.

 

В першу чергу єдиний податок скасують або в значній мірі переглянуть для ФОП, які займаються оптовою чи роздрібною торгівлею виробів з хутра та натуральної шкіри, займаються виробництвом (а також імпортом, експортом і продажем) автомобілів або обладнання, здійснюють водопостачання, постачання електроенергії, газу, пара і кондиціонованого повітря, ведуть діяльність у сфері обігу небезпечних відходів.

 

Позитивним результатом підвищення податків для ФОП, як обіцяють в уряді, буде збільшення доходів до Держбюджету, що дасть можливість підвищити пенсії і мінімальну заробітну плату. Однак, швидше за все, збільшення ставки податків в кінцевому рахунку буде перенесено на тендітні плечі українського споживача, яким знову доведеться миритися з підвищенням цін на товари і послуги тих же ФОП.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
1
Сміх
1
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)