Кабмін анонсував цифровий перепис населення до кінця року

7 Листопада в 07:43  0  883

На Вкраїні та у світіКабмін анонсував цифровий перепис населення до кінця року

Кабінет Міністрів України планує провести цифровий перепис населення до кінця 2019 року.

 

Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

 

«Зараз у нас в уряді цим питанням (питанням перепису населення, — ред.) займається Дмитро Дубілет. І він як раз складає перелік всіх питань, на які ми хотіли б внаслідок перепису отримати адекватну релевантну відповідь», — зазначив він, додаючи, що в планах до кінця року провести так званий цифровий перепис населення зі статистичними і математичними методами.

 

Він також розповів, що всеукраїнський перепис населення в 2020 році може пройти з залученням працівників Укрпошти та інших державних компаній.

 

Гончарук упевнений, що перепис населення можна провести дешевше, ніж за 3,4 мільярда гривень (саме ця сума була закладена на зазначені цілі в проєкті держбюджету-2020 до першого читання).

 

При цьому раніше повідомлялося, що за оцінкою Державної служби статистики, бюджет всеукраїнського перепису населення становить 5 млрд грн.

 

Останній раз перепис населення в Україні проводився у 2001 році. Згідно з її даними, загальна кількість населення становила 48 млн 457 тис. осіб.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
8
Сміх
2
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)