Уряд своїм розпорядженням рекомендував перенести робочі дні у 2017 році

17 Листопада в 07:10  0  709

На Вкраїні та у світіУряд своїм розпорядженням рекомендував перенести робочі дні у 2017 році

Зокрема, 8 травня хочуть перенести на 13, а 25 серпня - на 19 серпня

 

У середу, 16 листопада 2016 року, Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2017 році». Проект акта на засіданні уряду представив міністр соціальної політики Андрій Рева.

 

Зокрема, документом рекомендовано у 2017 році для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ, перенести робочі дні:

 

з понеділка 8 травня на суботу 13 травня;

 

з п’ятниці 25 серпня – на суботу 19 серпня.

 

Запропоноване перенесення робочого дня сприятиме раціональному використанню робочого часу, створенню сприятливих умов для святкування у 2017 році 9 травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги) та 24 серпня – Дня Незалежності України і не спричинить зменшення тривалості робочого часу впродовж року, обсягів виробництва та надходжень податкових і обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів.

 

При цьому, у прес-службі Міністерства молоді та спорту відзначили, що уряд не ухвалював рішень щодо новорічних вихідних. Відповідно, вихідними будуть 31 грудня - 2 січня і 7-9 січня, уточнює Інтерфакс.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)