Самотнім та непрацездатним куйбишанам доведеться переїхати

3 Грудня 2015 15:54  0  1860

Новини БільмакаСамотнім та непрацездатним куйбишанам доведеться переїхати

Стаціонарне відділення для тимчасового та постійного проживання громадян у Куйбишевському районі до кінця року може припинити своє існування. Причина - фінансування закладу, що не по кишені районному бюджету, з якого фінансується відділення. Наразі у стінах закладу перебувають 13 осіб, здебільшого люди похилого віку, що залишилися без родини та місця проживання або є недієздатними, і 9 осіб працюючого персоналу.

 

Розмови про закриття точилися ще півроку тому: тоді працівники та жителі закладу виступили проти, вдалося відстрочити процес ліквідації. Однак найближчим часом відділення, скоріше за все, закриють. Як розповіла журналістам “Районки” заступник голови Куйбишевської РДА Людмила Рябовол, утримання стаціонарного відділення раніше обходилося районному бюджету у близько 500 тис. грн. Після перерахунків на наступний бюджетний рік цифра виросла - тепер фінансування потягне на майже 700 тисяч. Така сума є непідйомною для районного бюджету.

 

Наразі 5 жителів стаціонарного відділення уже написали заяви про їх переведення до інших подібних закладів області, з 9 жителями відділення існувати не може. Остаточне рішеня щодо закриття буде прийматися на сесії районної ради після 10 грудня.

 

Куди саме переселять жителів Куйбишевського стаціонарного відділення поки точно не відомо. Розглядається варіант Кіровського будинку інвалідів в Оріхівському районі, однак поки немає можливості перевезти туди одразу усіх 13 жителів, про що просять і робітники, і самі жителі Куйбишевського відділення. Шукають й інші варіанти. Остаточне рішення щодо нового місця проживання буде приймати Обласний департамент соціального захисту населення. Персонал закладу вже попереджений про можливе закриття установи.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)