Коли відкриють залізничний перехід з вокзалу до міста?

25 Липня в 15:13  0  1327

Події містаКоли відкриють залізничний перехід з вокзалу до міста?

- Чи довго ще нам видиратися по сходах на міст аби потрапити з поїзда до ринку, - обурюється пенсіонерка Лідія Іванівна.- Вік вже не той та й сили немає щоб подолати таку кількість сходів на міст і з мосту. Керівництво залізниці нас за людей не вважає!


Літня жінка, як і інші мешканці міста переймається через відсутність проходу від вокзалу до міста.


Люди звикли, що перехід функціонував протягом багатьох років, пасажирам легше було пройти через рейки аніж підійматися сходами з важкими валізами у руках чи малими дітьми. Вже кілька років як про зручності забули. Та надії на відновлення зручного переходу не втрачають.


Пологівці звернулися до редакції Газети з листом в якому просять направити офіційний запит до ПАТ “Укрзалізниця” з проханням відновити перехід.


Офіційну відповідь підприємства, ми опублікуємо в наступному номері “Районки”.


А поки що запиталися у начальника станції Пологи Валентина Чистова стосовно даної проблеми. І отримали ось таку відповідь:


- Цього не буде ніколи! То не пішохідний перехід, а технологічний. У місті існують два мости щоб ними ходити. Зона залізниці - зона підвищеної загрози, там не можна ходити! Немає можливості зробити так щоб там ходили пішоходи. Хай звикають ходити через міст!

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 3

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 25.07.2018 16:51
Вопрос следующий к тов. Чистову:- переход технологический,-почему медики скорой помощи пострадавших забирали с его станции через пешеходный мост, а если бы масштаб ЧП был бы более значимым(тьфу, тьфу , тьфу! ), сколько бы ему по времени пришлось бы растягивать стоящие составы без тепловозов на технологическом переезде? Е.Чистов вчера отделался легким испугом ...
А молоко с домашнего подворья на продаж бабушки могут на рынок принести и через пешеходный мост.
 2  Штепа Олександр Іванович   alt 26.07.2018 12:55
Містюк Павло Іванович alt 24.07.2018 14:21
Питання про перекритий в'їзд на жд станцію обговорювалось дуже давно і часто. Та до сьогоднішнього дня було не актуальним. Як прийнято в наших правлячих органів "поки півень в одне місто не клюне". І подія яка сталася сьогодні,дуже яскраво показує, що могло б бути, якби травми отриманні пасажирами були більш серйознішими. Це добре,що саме так все закінчилось. А якби прийшлось доставляти людей до швидкої,які не могли б самостійно йти. Несли б їх через міст??? Чи наприклад пожежа. Цікаво, як в такому б випадку до станції змогла б дістатися
 3  Штепа Олександр Іванович   alt 26.07.2018 12:59
В нашій "Районці" цензура на коментарі така, що "совдепія" зі своїм 1937-м роком просто відпочивають! Тільки позитив, тільки щось сімейне, жодної критики, тільки фоторепортажі із керівниками....просто гидко стає!!! СРСР 2.0!!!
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)