Заздалегідь підготуйтеся до переходу на зимовий час

29 Жовтня в 11:29  0  402

Здоров'яЗаздалегідь підготуйтеся до переходу на зимовий час

В останню неділю жовтня в Україні проводиться перехід на зимовий час. B ніч 30 жовтня о 04:00 стрілки годинника переводять нa годину назад. Країна перейде на зимовий час востаннє.

 

Зрозуміло, що це не просто рух стрілкою, а значна зміна у біоритмах людини. Проблеми зі здоров'ям через переведення стрілок виникають, як правило, у людей із захворюваннями нервової і серцево-судинної системи. Важко перебудуватися на новий режим дня літнім людям, маленьким дітям, а також працюючим, чий трудовий день починається рано вранці. Як впливає переведення годинників на організм людини і що робити, щоб зберегти здоров'я?

 

Головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб дає кілька порад:

 

Переведення годинника на зимовий час більш сприятливий для організму людини, ніж перехід на літній час. Зараз ми зможемо спати на годину довше, а це значить, що у організму буде більше часу відновити сили.

 

Однак, імунна і нервова системи будуть відчувати навантаження. Їх робота взаємопов'язана. Тому варто поберегти обидві. Для підтримки імунітету за 20 хвилин до кожного прийому їжі з'їдайте трохи цитрусових. Щоб не перенавантажувати нервову систему, перенесіть рішення складних питань, як робочих, так і особистих, на два тижні пізніше.

 

Є люди, які погано сприймають перепади атмосферного тиску. У них погіршується сон, погіршується настрій. Що робити їм? Постаратися просто висипатися.

 

Люди, які страждають гіподинамією - розладом, пов'язаним з малорухливим способом життя, потрібно вранці робити зарядку і намагатися більше гуляти.

 

Отже, прислухайтеся до порад, не забудьте перевести годинники та будьте здорові!

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)