В Україні хочуть відв’язати розмір пенсії від прожиткового мінімуму

13 Березня 2021 08:41  0  913

На Вкраїні та у світіВ Україні хочуть відв’язати розмір пенсії від прожиткового мінімуму

Це дозволить збільшити мінімальну пенсію для пенсіонерів віком від 70 років до 3,5 тисячі гривень

 

Очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна сподівається, що законопроєкт, яким відв’яжуть соціальні виплати від рівня прожиткового мінімуму, ухвалять найближчим часом - це дозволить збільшити рівень мінімальної пенсії до 3 500 гривень. Про це повідомляє Liga.net з посиланням на голову Мінсоцполітики Марину Лазебну.

 

"Наразі до прожиткового мінімуму "підв’язано" понад 150 соціальних виплат: штрафів, зборів, надбавок тощо. За словами Лазебної, якщо ці соцвиплати відділити від розміру прожиткового мінімуму, рівень мінімальної пенсії для непрацюючих громадян віком 70 років з повним стажем 30-35 років зросте до 3 500 гривень", - йдеться у повідомленні.

 

На думку міністра, залишити прив’язку до ПМ варто для пенсії, мінімальної заробітної плати, допомоги по інвалідності, допомоги дітям-сиротам тощо. За розрахунками Мінсоцполітики, прожитковий мінімум має становити 4 500 гривень. Наразі він становить 2 198 гривень.

 

Лазебна зазначила, що це розділення передбачене законопроєктом 5045, який вже зареєстрований у Верховній Раді, та на прийняття якого відомство очікує найближчим часом.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
1
Сміх
13
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)