В Україні внесли зміни до закону про вихід на пенсію педагогів

21 Грудня в 07:25  0  660

ОсвітаВ Україні внесли зміни до закону про вихід на пенсію педагогів

Тепер на пенсію за вислугу років можуть вийти не лише педагоги, а й їх асистенти

 

Кабмін змінив регламент постанови №909, яке регулює право виходу на пенсію за вислугу років асистентам педагогів інклюзивних навчальних закладів та керівникам дошкільних дитячих садочків. Про це повідомили на сайті уряду.

 

"З метою забезпечення гарантованого державою права педагогічних працівників інклюзивних груп дошкільних навчальних закладів на пенсійне забезпечення урядом прийнято рішення про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 4 листопада 1993 р. №909 "Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років", відповідно до якого надається право на пенсію за вислугу років асистентам вихователів, які працюють в інклюзивних групах, і директорам (завідуючим) дошкільних навчальних закладів", - повідомили у Кабміні.

 

Закон говорить про те, що тепер на пенсію за вислугу років можуть вийти не лише педагоги, а їх асистенти, вихователі-методисти, вчителі-дефектологи, логопеди, практичні психологи та вчителі-музиканти.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)