Пенсіонери – оезівці несуть користь підприємству Есть фото

5 Квітня 2018 14:41  0  1776

Знай нашихПенсіонери – оезівці несуть користь підприємству

ПрАТ «Пологівський ОЕЗ»- підприємство, яке піклується про своїх пенсіонерів.
На зібраннях колективу пенсіонерів спільно з головою Правління Олегом Закарлюкою та головою профспілки Оксаною Шатохіною, які стали вже традицією, пенсіонери мають змогу висловити свої побажання щодо забезпечення додаткових пільг та гарантій для них.


Ось на одному з таких зібрань рада пенсіонерів вирішила, що вони також ще можуть бути корисними підприємству, яке і після закінчення їх трудових відносин піклується про них. Тож запропонували залучати їх для робіт з благоустрою території ПрАТ «Пологівський ОЕЗ».
А ось і нагода: чистий четвер, 5 квітня, напередодні Великодня 2018 року. Нашу дорогі пенсіонери взяли участь у побілці бордюр, дерев, огорожі перед адміністративною будівлею.


По – весняному сонячний день, настрій у всіх піднесений. І все навколо засяяло, бо якщо за справу беруться з любов’ю та благими намірами, по-іншому і бути не може.
Дякуємо вам наші дорогі колеги, наші пенсіонери, і бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру та злагоди вам та вашим родинам!

 

Нехай не міліє джерело вашої небайдужості, бажання зробити щось для того, щоб світ навколо вас став кращим, люди – щасливішими, а територія нашого підприємства облаштованою та затишною.

 

 
Прислал: за інформацією ПрАТ "Пологівський ОЕЗ"
Фотограф: Наталя ПЛЕТІНЬ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)