Нові правила для пенсіонерів в Україні: що робити українцям без стажу

16 Листопада в 08:49  0  12702

На Вкраїні та у світіНові правила для пенсіонерів в Україні: що робити українцям без стажу

Українці, які не мають право на пенсію, а також інваліди, все ж зможуть при певних умовах отримати від держави соцдопомогу

 

Про це йдеться в Законі України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» (в редакції від 09 серпня 2019 року). Згідно з документом, "державна соціальна допомога призначається особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю".


Так, у кого є право на цю допомогу?

По-перше, особи, у яких помер годувальник або вони досягли віку, встановленого статтею 1 цього Закону, та не мають права отримувати у зв'язку з цим пенсію згідно з законом, або визнані особою з інвалідністю в установленому порядку.

 

Також стосується тих осіб, які не отримують виплати у зв'язку зі "шкідливим" виробництвом на роботі; відносяться до категорії малозабезпечених громадян (крім осіб з інвалідністю I групи і дітей померлого годувальника); та осіб з інвалідністю I групи.

 

Раніше ми повідомляли, після прийняття бюджету на 2020 рік, у українців постало питання, що буде з достроковим виходом на пенсію. З'ясувалося, що право дострокового виходу на пенсію за вислугу років збереглося лише для тих українців, які мають за станом на 1 жовтня 2017 року не менше 26 років і 6 місяців вислуги.

 

Деякі особи можуть вийти на пенсію раніше (взагалі вік для жінок - 60 років і чоловіків - 65). Зокрема, на особливу пенсію можуть претендувати працівники льотних і льотно-випробувальних спеціальностей, якім потрібно досягти 50-річного віку.

 

Артисти, працівники освіти, охорони здоров'я і соцзабезпечення теж можуть одержувати ранню пенсію після 55 років.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
11
Сміх
20
Жах
108
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)