До уваги! Переваги отримання пенсії на пошті

16 Листопада в 09:13  0  300

АктуальноДо уваги! Переваги отримання пенсії на пошті

Значним досягненням української держави є законодавчо закріплене за пенсіонером право вибору способу одержання пенсії. Отримувати пенсію через відділення поштового зв’язку або уповноважені установи банків ─ особистий вибір кожної літньої людини, адже у будь-якому разі пенсіонер не платить жодної копійки.


Послуга з виплати та доставки пенсій, грошової допомоги ─ одна з найпоширеніших і соціально значущих, яку українська пошта надає впродовж багатьох років. Головною її ознакою є висока якість обслуговування, надійність і безпека.


Наші пенсіонери мають велику перевагу: пенсію листоноша доставляє додому, тобто їм немає потреби ходити вулицями з одержаними грошима. Для пенсіонерів це передусім ─ гарантія їхньої особистої безпеки. Окрім цього, зникають проблеми, пов’язані з погодними умовами, самопочуттям, діставанням до місця виплати грошей тощо.


Так уже склалося, що листоноша для багатьох людей ─ це і представник держави, і порадник, і, головне, чуйна людина, яка може майже все: прийняти оплату комунальних послуг, принести товари, що продаються на пошті, оформити передплату на газети й журнали, допомогти поповнити рахунок мобільного телефону, купити квиток на транспорт, замовити та доставити ліки, товари за каталогом.


Нагадуємо всім, хто збирається на пенсію: ви маєте право самостійно обрати спосіб одержання виплат - через пошту чи банківську установу, а також за бажанням змінити установу, що виплачує вам пенсію.


Працівники «Укрпошти» й надалі докладатимуть якнайбільше зусиль, щоб гарантувати споживачам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв’язку на всій території Запорізької області.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)