Пенсіонерам дозволили отримувати виплати в будь-якому місті

18 Квітня в 13:56  0  474

На Вкраїні та у світіПенсіонерам дозволили отримувати виплати в будь-якому місті

Пенсійна реформа передбачає поліпшення сервісу обслуговування

 

Українці зможуть отримувати і оформляти пенсії незалежно від місця прописки або реєстрації.

 

Про це розповів віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в рамках прес-конференції щодо поліпшення якості пенсійного обслуговування громадян Пенсійним фондом України.

 

Розенко сказав, що пенсійна реформа передбачає поліпшення сервісу обслуговування. Цьому сприяє запуск Єдиного реєстру пенсіонерів і платників податків. У ньому вже зареєстровано 42 млн осіб. Серед них є як пенсіонери, так і працюючі громадяни, які щомісяця роблять відрахування.

 

За словами Павла Розенка, тепер пенсію можна отримати в будь-якому місті України незалежно від реєстрації в паспорті або місця проживання. Це стосується і призначення пенсійних виплат.

 

Даний реєстр дозволяє не тільки надавати допомогу, але і верифікувати пенсіонерів. Завдяки цьому став доступний процес регулярної верифікації пенсіонерів. А також робота Пенсійного фонду стала законною і прозорою, зникли маніпуляції з пенсіями і нарахування виплат «мертвим душам».

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)