Пенсійний Фонд переїжджає: коли і куди? Есть фото

19 Лютого в 10:40  0  1984

На районіПенсійний Фонд переїжджає: коли і куди?

Незручне місце розташування Пенсійного Фонду в Пологах давно змушує, перш за все пенсіонерів, мати складності щоб дістатися установи. Проте кілька останніх років це питання намагаються вирішити для пологівців. Знайшлося більш зручне приміщення, яке розташоване поблизу автовокзалу - це частина Залізничної лікарні. У відомство Пенсійного Фонду перейшов перший поверх лікарні (колишнє відділення стаціонару). Отже туди в перспективі й має переїхати Пенсійний. Але не так швидко.


У Пенсійному повідомляють, що начальник головного управління Світлана Жмурко зустрілась з пологівський міським головою та керівниками місцевої райдержадміністрації і районної ради. Вони оглянули приміщення, передане міською радою пенсійному управлінню та домовились про ремонт і переоблаштування його під сучасний сервісний центр пенсійного обслуговування громадян.


Майбутній сервісний центр буде розташовано в місці із зручним транспортним сполученням для городян та передбачатиме всі зручності для людей з інвалідністю.
Планувалося, що переїзд відбудеться наприкінці 2019 року, але цього не сталося. Реконструкція будівлі почалася тільки у жовтня минулого року.

Фінансування проведення ремонтних робіт здійснюється з області, (загальна сума витрат не повідомляється). За оптимістичними прогнозами завершення ремонту може статися у червні-липні цього року.

 

Хто і що будуватиме?

Підрядною фірмою, яка виграла тендер на капітальний ремонт будівлі, є місцева будівельна організація “Агробуд”.

 

Що треба зробити?
Повну реконструкція будівлі: перепланування, заміна комунікацій, вікон і дверей, стелі.
Підготовку необхідних будматеріалів і самого приміщення. Потрібно позбутися старих електропровідних мереж, демонтувати канали опалення, прибрати міжкімнатні двері та вікна, демонтувати підлогове покриття;
Здійснити заміну всіх комунікацій, вирівняти старі стіни, прокласти нову електропроводку.


Що зроблено:
сформовані робочі холи та кабінети, туалетні кімнати;
відновлено каналізацію, систему водо і теплопостачання, електропостачання;
встановлені двері, вікна, вирівняні та пофарбовані стіни, встановлено сантехніку;
Попереду триватимуть роботи з благоустрою прилеглої території центру: обладнання пандусів для інвалідів, території в'їзду для автомобілів, паркувальної зони для машин, встановлення воріт.

 

 Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
4
Сміх
4
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)