Працівники ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” побували в Умані, побачили одне із семи чудес України і не тільки Есть фото

2 Червня 2021 10:14  0  6432

Знай нашихПрацівники ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” побували в Умані, побачили одне із семи чудес України і не тільки

За ініціативи Профспілкового комітету та при підтримці керівництва ПрАТ ”Пологівський ОЕЗ” 99 працівників з різних цехів підприємства цими вихідними мали можливість безкоштовно відвідати одне з найказковіших місць України.

 

Відвідали одне з семи чудес України - парк «Софіївка»

Працівники підприємства побачили одне із семи чудес України, парк «Софіївка», – пам’ятку парко-садового мистецтва, створену на межі XVIIІ – XIX століть. Потрапивши до “Софіївки“, відчули себе неначе в казці, адже це музей живої природи.


Почали з маршруту, який відображає міфи і легенди Давньої Греції та Риму: Нижній став з павільйоном Флори, Венеціанський шлюз, Темпейська долина, фонтан Змія Горгона, Левкадська скеля, острів Лесбос, Кавказ, пам'ятник Еврипіда, джерело Гіпокріт, статуя Аполлона Бельведерського, Великий водоспад, долина Тартар, грот Сумніву і Страху або грот Тантала, статуя Орфея, водоспад Три сльози, Єлисейські поля, Критський лабіринт, грот Венери, острів Анти-Цирцеї, амфітеатр квітів, античні скульптури та безліч інших прекрасних об'єктів.


На завершення програми - катання на човні по підземній річці Ахеронт, водна прогулянка на поромі.

 

А ще на території парку, де розміщені незвичайні гроти, екскурсанти загадали бажання, тричі обійшовши колону. Екскурсоводи запевняють, що таким чином бажання неодмінно здійсняться.

 

Буцький каньйон

Далі на працівників “Пологівський ПрАТ ОЕЗ” чекала екскурсія до Черкаського дива природи - приголомшливо мальовничого каньйону, утвореного високими скелястими берегами р.Гірський Тікич - Буцького каньйону.
Глибокий, звивистий і місцями вузький каньйон, всі скелі якого навколо фігурно порізані, просто приголомшив своїм видом екскурсантів. Адже якщо придивитися, в ньому можна побачити людські профілі. А річка, яка прорізала собі річище в гранітних відкладеннях, має вік близько двох мільярдів років.

 

Саме тут була побудована перша в Україні ГЕС, від якої залишилися тільки руїни і гребля, з якої зараз ефектно стікають потоки води. А на одній зі скель височіють залишки водяного млина.

Гуляючи по каньйону разом з екскурсоводом, робили зупинки у найкрасивіших місцинах. Фотографувалися та слухали цікаві легенди про ці місця. Милувалися прямовисними скелями, гранітними брилами, прекрасним водоспадом та мальовничими пейзажами, що відкрилися з вершин каньйону. Саме ці місця, що вражають своєю красою, часто використовуються для зйомок телевізійних проектів і рекламних роликів.

 

У вільний від екскурсій час оезівці могли відвідати фентезі-парк чи унікальну пам'ятку садово-паркового мистецтва - Національний дендрологічний парк «Софіївка», інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу», Японський сад з озером, альтанки, сад каменів та інші чудові локації.

Протягом всього періоду екскурсії працівники під

приємства були забезпечені смачним і ситним харчуванням та комфортним проживанням у готельному комплексі.


Екскурсія в Умань стала незабутньою подорожжю для працівників ПрАТ “Пологівський ОЕЗ”. Світлини з казкового парку з рідкісною рослинністю та вражаючими краєвидами каньйону ще не раз нагадають пологівцям про Умань. Від подорожі у працівників ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” залишились неймовірні враження.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

26
Супер
2
Сміх
1
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)