Приватбанк запустив сервіс переказу коштів з іноземних карток

20 Січня в 08:25  0  1400

На Вкраїні та у світіПриватбанк запустив сервіс переказу коштів з іноземних карток

Цей сервіс буде корисним насамперед для українців, які працюють за кордоном

 

В Україні запрацював новий сервіс онлайн-переказів. Тепер на картки "Приватбанку" можна перерахувати гроші з платіжної картки VISA будь-якого банку світу.

 

Що відомо про сервіс
Згідно з інформацією з офіційного сайту банку, цей сервіс буде корисним насамперед для українців, які працюють за кордоном, фрілансерів, а також родичів і друзів клієнтів банку, які проживають за кордоном.

 

В Україні запустили новий сервіс онлайн-переказів на картки "Приватбанку" з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку через веб- або мобільну версію "Приват24". При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом "Приватбанку" або реєструватися в додатку,
– йдеться в повідомленні.

 

Також цей сервіс стане в нагоді батькам іноземних студентів, які навчаються в Україні та волентерам, які зможуть вільно отримувати пожертви із-за кордону. Окрім того, іноземці, які приїхали в Україну або живуть тут, зможуть перераховувати гроші із своїх карток VISA на картки українців.

 

Як це працює

Надіслати переказ з іноземної картки VISA на картку "Приватбанку" можна в доларах, євро або гривні. Щоб переказати гроші, достатньо знати лише номер картки отримувача.

 

Важливо: тариф за р2р-переказ з іноземних карток становить 3% від суми.

 

Зауважимо, наразі функція доступна у веб-версії "Приват24" та в мобільному додатку на Android. Для смартфонів з підтримкою iOS сервіс буде доступний трохи пізніше.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
0
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)