Обережно! Пологівців атакує павук-вовк

6 Вересня в 09:57  0  2147

На районіОбережно! Пологівців атакує павук-вовк

Зранку, Ольга Сергіїівна, жителька села Пологи, на кухні у раковині виявила павука.


Господиня сфотографувала “гостя”, аби довідатися чи не отруйний бува він. Декілька хвилин пошуку в мережі дав попередні результати. За схожістю з фото в інтернеті, знайда подібний до членистоногого під назвою павук-вовк.

 

За інформацією з мережі, павуки вовки – це сімейство аранеоморфних павуків, яке налічує 2367 видів. Колір тіла зазвичай сіро-бурих відтінків. Тіло вкрите дрібними короткими волосками. Деякі види досягають більше 3 см (розмах ніг). Павутину вони не плетуть. Це земляні павуки, так що живуть вони в норі, яку всередині тільки обплітають павутиною. Якщо це приватний сектор – ви з легкістю можете наштовхнутися на нього в підвалі. Якщо поруч город – він легко може пробратися в ваш льох. Активні в нічний час. Павук вовк полює на комах або ловить тих, хто пробігає поруч з його норою. Цей павук непоганий стрибун. Павук вовк не є небезпечним для людини. Його укус прирівнюється укусу бджоли, який викликає свербіж, набряк і почервоніння, які досить швидко проходять.

 

Зараз стало дещо прохолодно, особливо вночі, тому павуки перебираються в більш сприятливе для них середовище.

 

За словами громадянки, що знайшла павука, місяці зо два тому її вже кусав подібний гість, на тому ж місці, коли вона мила посуд. Після того випадку господиня з обережністю підходить до кухонної мийки. Уважність людині не завадить ніколи.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)