Барви його душі та серця можна побачити на полотні

21 Листопада 2014 15:45  0  3736

ОсобистістьБарви його душі та серця можна побачити на полотні

Вчора, 20 листопада, у КУ «Пологівський районний краєзнавчий музей» стартувала виставка художніх робіт нашого талановитого земляка Павла Зубенка. Він вже не вперше милує око пологівців своїми роботами. У новій колекції представлені роботи різної тематики -пейзажі, портрети, еротика, козацтво, фентезі, анімалізм. Картини Павла Зубенка виконані у манері реалістичного живопису. Він пише й олівцем, і маслом, працює з будь-якими матеріалами. Павлу Олександровичу важливо, щоб його картини могли простояти не рік, не два і виглядали такими ж яскравими та незіпсованими часом.

 

Багаж пологівського художника становить понад 400 робіт. Він малює ще з дитячого садочка, а живописом почав займатись із середини 80-х років. Представляв свої роботи Павло Зубенко і на обласних, і на районних виставках, де його талант гідно оцінювали.

 

Особливістю картин Павла Олександровича є те, що він намагається уникати штучного світла, і працювати під денними променями сонця. Таким чином і колір інший, і фактурність виглядає інакше - легше передати на полотно всі барви та відтінки.

 

Його картини милують око всіх рідних, близьких, друзів, жителів Поліг, району та навіть Запоріжжя. Квартира художника, за його словами, виглядає ніби маленький домашній Ермітаж.

 

- Мені важлива атмосфера місця, де я живу, працюю, тому навіть на роботі маю картини. Завжди дивують голі стіни офісних чи інших приміщень, адже їх можна творчо оздобити, прикрасити мальовничими витворами, - розповідає пологівський художник.

 

Цікаво те, що наш талановитий земляк художньої справи ніде професійно не навчався, а його роботи й справді неперевершені. Таких насичених відтінків та характеру на картині, як у Павла Олександровича, ще варто пошукати.

 

- Я аматор, копіїст, не вчився на художника - за професією топограф. Я ніколи не зациклююся на якомусь стилі, пишу все, що мило душі, до чого лежить серце. Де б я не бував і де б не їздив, у першу чергу, я завжди маю на меті завітати до музеїв, що мене надихає, захоплює та спонукає до створення нових робіт.

 

Павло Олександрович, як справжній художник, працює над своїм автопортретом вже майже 4 роки. Талановитий чоловік працював спочатку охоронцем на ПАТ «ОЕЗ», а вже потім – художником. Через деякий час він працевлаштувався на залізниці – у Пологівському депо.

 

Роботи Павла Олександровича замовляють і жителі Пологівського району (до прикладу, портрет олівцем коштує 100 грн.). І це дуже мала ціна за те, наскільки вправно він передає риси характеру, тонкощі натури того, кого зображує.

 

Помилуватись картинами нашого талановитого земляка та придбати їх зможе кожен, завітавши до Пологівського районного краєзнавчого музею.

 

 


Фотограф: Наталя НЕДЯЛКОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)