Патріотизм в Україні сьогодні

23 Вересня 2014 11:41  0  12474

Народна новинаПатріотизм в Україні сьогодні

На сьогодні в Україні склалася нелегка політична ситуація. І кожен декларує свою життєву позицію: або ж ти патріот своєї Батьківщини, або її ворог. Із цим явищем почав проявлятися український патріотизм.

 

Якщо раніше можна було спостерігати людей в вишиванках та з прапором України лише на свята, наприклад, такі як День незалежності, то сьогодні просто можна вийти на вулицю і зустріти масу людей в українському національному одязі. Люди ходять на роботу, на навчання, чи просто на прогулянку зі стрічками, що символізують кольори українського прапора. Але деякі думають, що нашого патріотизму немає, начебто все, що ми робимо є напоказ. Я, наприклад, зовсім із цим не погоджуюся. Можливо у когось він ще не проявився, але все ж таки є у душі кожного.

 

От такий цікавий факт, що декілька роками раніше проводили соціальне опитування на тему: «Яким повинен бути патріот нашої країни?».

 

Якщо тоді багато людей довго роздумували, а деякі і відповісти не могли, то зараз українці не тільки можуть сказати, який повинен бути патріот на їхню думку, але й показати.

 

От, наприклад, нещодавно пофарбували платину Дніпрогресу і Арочний міст в Запоріжжі в національний колір. Та як повідомляють ініціатори цього заходу, на цьому зупинятися вони не збираються. Сподіваємося, що це так і буде. От так у деяких людей починає прокидатися патріотизм. А наша українська армія хіба не патріоти?! Хіба можна просто так взяти зброю в руки і піти воювати, покинути все, що маєш, забути про свій гонор, про принцип «моя хата скраю я нічого не знаю» і, нарешті, ризикнути життям?

 

Звісно ні, вони йдуть захищати свою землю, адже в кожній українській душі живе любов до Батьківщини і ненависть до свого ворога! Навіть можна вийшовши з дому, почути як вітаються мешканці. Колись же було просто потискання рук, зараз же вітаються словами: «Слава Україні!», на що у відповідь чують: «Героям Слава!» Та хіба ж несправжні українці будуть так вітатися? Шкода, звичайно, що наш патріотизм в великій кількості почав прокидатися тільки після подій майдану, але все ж таки, на мою думку, такі аспекти як відповідальність за майбутнє нашої країни, національний солідаризм та самопожертва за державу жили і продовжують жити в душі кожного українця!

 


Прислал: Катерина Черняк

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)