Пологівцям відповіли: закордонний паспорт потрібен і у Крим і в Росію

14 Січня 2015 11:29  0  4722

Запитай у "РАЙОНКИ"Пологівцям відповіли: закордонний паспорт потрібен і у Крим і в Росію

Днями, читачі газети «Районка» запитували: «Чи потрібен закордонний паспорт для поїздок у Крим та в Росію?».

 

- Так, звичайно потрібен. В’їзд на територію Росії та Криму для громадян України можливий лише за закордонними паспортами. – говорить завідувач Пологівського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області Наталя Чайка.

 

Також, необхідно пам'ятати, що зараз на території Криму діє російське законодавство. Отже, громадянам України необхідно дотримуватися термінів перебування на півострові – 90 днів без реєстрації. А при в'їзді на півострів з України, необхідно заповнити міграційну карту, яку безкоштовно надасть працівник паспортного контролю аеропорту, провідник поїзда або прикордонник, виходячи з того, яким транспортом ви їдете. Карта заповнюється в двох частинах. Одну з них забирають прикордонники. Іншу частину бланка обов'язково зберігайте під час всієї вашої відпустки. Її необхідно буде пред'явити на виїзді з Криму.

 

Нагадаємо, з 1 січня 2015 Росія вводить закордонний паспорт для представників усіх країн СНД, які не приєдналися до Митного союзу.

 

У російському МЗС повідомили, що така міра вводиться з метою введення єдиного порядку перетину державного кордону РФ, а також підвищення ефективності контролю за міграційними процесами. Про це йдеться в офіційному повідомленні російського МЗС, оприлюдненого прес-службою відомства.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)