Маленьким оезівцям вручили подарунки за пасхальну творчість Есть фото

24 Квітня в 13:08  0  904

Знай нашихМаленьким оезівцям вручили подарунки за пасхальну творчість

На ПАТ «Пологівський ОЕЗ» підвели результати передпасхальної виставки дитячих поробок, яка пройшла цього року під патронатом голови правління Олега Закарлюки.

 

Виставка творчих дітей працівників ПАТ «Пологівський ОЕЗу» проходила в цьому році вже втретє. Щоразу захід користується особливою популярністю як серед малечі, так і серед дорослих. Адже виставка розміщалася у їдальні підприємства, де кожен заводчанин зміг вразитися дитячою фантазією та майстерністю. За кожну конкурсну роботу тривало таємне голосування. Для підрахунку голосів створили спеціальну комісію з членів профспілкового комітету, яка визначила володарів І, ІІ, ІІІ місць.

 

Ними стали:

 

І місце – Лена Паршина (12 років) і її робота – пасхальна корзина з картону.
ІІ місце – Настя Колесник (8 років) і дві її роботи - курочка з тканини та козринка зроблена технікою орігамі.
ІІІ місце – Нікіта Доброхвост (3 роки) зі своєю декоративною наклейкою з паперу.

 

Призерам від керівництва та профспілкового комітету заводу були вручені цінні та яскраві подарунки: дівчаткам - творчі набори, а хлопчику – м‘яч. Всі учасники отримали солодкі подарунки.

 

Діти залишилися задоволені конкурсом та пообіцяли, що й надалі прийматимуть участь у таких цікавих і творчих заходах. Наприклад, майстриня на всі руки і володарка ІІ місця Настя Колесник, вже вдруге приймає участь у пасхальному конкурсі на ОЕЗі.

 

- В цьому році я зробила поробки з природних матеріалів та паперу, а взагалі я люблю малювати, робити аплікації і танцювати, а ще допомагати мамі ліпити вареники та пельмені, - розповіла дівчинка.

 

Участь у виставці прийняли багато дітей працівників ПАТ «Пологівський ОЕЗ». Серед робіт – курочки та півники з курчатками, великодні яйця, пасхальні корзини, рушники та малюнки, картини та вази. І робили маленькі оезіві свої вироби з ниток, бісеру, тканини, кольорового паперу, мішковини, природних матеріалів.

 

Всі роботи були придбані працівниками підприємства, а зібрані кошти передані до районного фонду «Самопоміч» на потреби мобілізованих працівників ПАТ «Пологівський ОЕЗ».

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Наталя НЕДЯЛКОВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)