Міська рада допоможе гімназистам створити паркову зону

4 Квітня в 10:20  0  423

ОсвітаМіська рада допоможе гімназистам створити паркову зону

На останній сесії Пологівської міської ради депутати затвердили проект міні-парку біля гімназії «Основа», учні якої виграли грант на створення паркової зони. В міській раді обіцяють допомогти учням у вітленні цього проекту.

 

Як пам’ятають читачі, «Районка» писала про успіх учнів Пологівської гімназії «Основа», які на високому рівні в Запорізькому національному університеті захистили проект щодо створення міні-парку біля свого навчального закладу.


Ініціаторами проекту виступили учні та педагогічний колектив гімназії. Ідея проекту належить вчителю біології та екології Світлані Кіріченко. Разом з Тетяною Хвостик, соціальним педагогом, вчителем англійської, вони повністю розробили проект, провели усі розрахунки, визначили тему та ідею роботи. Автор ескізу - учень 11 класу гімназії «Основа» Микола Мороко.


Метою проекту стало створення поблизу навчального закладу паркової зони з клумбами та лавками, в центрі якої планується встановити монумент під назвою «Граніт науки». Головним, на думку ініціаторів проекту, є бажання покращити естетичний вигляд школи, створити затишок та поширити серед дітей ідеї естетичного виховання.


Проект заплановано реалізувати протягом двох років. Поки що організатори знаходяться у пошуках фінансових донорів для проекту. Сподіваємося, як було зазначено вище, у цьому гімназистам допоможе місцеве керівництво.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)