У Кінських Роздорах збираються будувати сучасний парк відпочинку

13 Червня в 13:14  0  1610

На районіУ Кінських Роздорах збираються будувати сучасний парк відпочинку

Гарний приклад для поширення й на інших територіях, як у Воскресенській ОТГ переймаються культурним життям людей.

 

Дізнавшись, що у селі Кінські Роздори збираються будувати сучасний парк для відпочинку селян, ми звернулись до старости Сергія Зубенка. Він із радістю погодився поспілкуватися з нами і дійсно підтвердив інформацію про створення нової паркової зони у центрі села.

 

 

Питання розбудови території під парк раніше особливо не звучало, бо пустир, на якому він буде, давно відведений під будівництво. Але грошей, як завжди, не вистачало, і ось наша громада дочекалася кращих часів.

 

Чия була ідея створити парк і коли про це заговорили у громаді?

Створити парк запропонував наш земляк Олександр Швець, який працює у Маріуполі на “НМК «Ілліча”, часто приїздить у село до батьків. Директор цього заводу онук нашого героя-земляка Зінченка Івана Кононовича. За підказкою Олександра Швеця ми вирішили звернутися до керівництва цього підприємства, а саме до його директора Юрія Зінченка з проханням хоча б чимось допомогти нам у створенні зони відпочинку для жителів села.

 

Справа зрушилася ще у 2016 році. Тоді ми вперше поїхали до Маріуполя на зустріч із Юрієм Зінченком, і не дарма, адже знайшли підтримку. Тому вже у 2017-му нам почали завозити матеріали по проектно-кошторисних запитах. Що саме мається на увазі? Завод ім.Ілліча виділив будівельні матеріали на загальну суму 250 тис. грн., які зберігаються на наших складах і вже скоро підуть в роботу.

 

Де знайшли кошти на здійснення проекту? Чи брала участь Воскресенська ОТГ у фінансуванні?

Одним із спонсорів є саме керівництво заводу ім.Ілліча. Це стало першим кроком для впровадження проекту в життя. Потім адміністрація Воскресенької об’єднаної територіальної громади замовила проектно-кошторисну документацію, її включили до обласної програми фінансування. Нині вона затверджена Запорізькою обласною радою і Міністерством фінансів у Києві. Це означає, що ми можемо починати роботи.

 

Скільки коштів потрібно, щоб побудувати парк за вашим проектом?

На закладку парку планується витратити близько двох мільйонів гривень.

 

Яким він буде, що саме плануєте розмістити у парку?

Нова паркова територія займатиме площу 60 на 90 метрів, це близько півгектара землі. На цій ділянці будуть прокладені тротуарні доріжки, змонтована літня сцена, щоб можна було проводити розважальні заходи, насаджені рослини, в тому числі хвойні дерева, будуть розміщуватися декоративні скульптури історичної тематики, альтанки, дитячий та спортивний майданчики, а також невеличка водойма з водоспадом.

 

 

Коли почнуться роботи і який термін на виконання відведено? Тобто, коли реально селяни зможуть насолоджуватися новоствореними умовами культурного відпочинку?

Зараз триває конкурс на вибір кращої підрядної організації, яка буде виконавцем проекту, а з 15 червня будуть розпочинатися основні роботи. За літо ми плануємо провести основні будівельні роботи, а восени насаджувати рослини. Сподіваємося, що з осені у парку буде гарно, і наші мешканці оцінять нову паркову зону. Яка кінцева дата завершення робіт, поки що важко сказати.

 

Автор: Аліна ХАРЬ

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)