Бонус за реєстрацію Пари матч

28 Серпня 2021 06:45  0  460

Ноу-хауБонус за реєстрацію Пари матч

Букмекерська контора Парі Матч була заснована в середині 90-х, свою діяльність починала за прийому ставок у стаціонарних пунктах. У нульових з’явився мобільний майданчик, що посприяло розширенню клієнтської бази. За тривалий час існування, компанія зуміла завоювати довіру тисяч шанувальників азарту.

Наразі Парі Матч є однією з найпопулярніших та найнадійніших контор. Не в останню чергу завдяки зручній реєстрації та широкій лінії ставок. Так само популяризації посприяли бонуси та система заохочувань нових користувачів. В тому числі можна отримати бонус за реєстрацію Парі Матч без депозиту.

бонус 2500 грн

Для того, щоб отримати бонус при реєстрації треба виконати кілька дій:

  1. Протягом семи днів після реєстрації необхідно поповнити ігровий рахунок. Адже саме перший депозит надає можливість отримати бонус.
  2. Впродовж трьох днів користувач отримує бонус в розмірі, який дорівнює сумі поповнення депозиту.

Як використати бонус

За умовами контори бонус треба прокручувати на ставках згідно з правилами та з виконанням певних умов. Лише після цього з’явиться можливість вивести кошти. Відіграти бонус в Паріматч можливо поставивши повну суму десять разів на події з коефіцієнтом не нижче ніж півтора.

Також варто відзначити, що ці кошти можна використовувати лише для ставок на спортивні змагання. Така акція – це чудовий подарунок для заохочення нових гравців.

Інші бонуси Парі Матч

Контора пропонує декілька цікавих акцій, тож бонус за реєстрацію є не єдиним. Також діють промо-акції з кодом, а також акції, які присвячені якійсь визначній події чи святу. Особливо компанія стає щедрою під час проведення великих футбольних змагань.

Контора дає досить пристойні коефіцієнти, але і їх можна підвищити за допомогою ставки МатчПлюс. Потрібно укласти парі за подіями в відповідному розділі – на них більш вигідні умови. Також у букмекера діє постійна програма БонусПлюс.

Однак вона працює виключно в режимі Експрес ставок, які містять щонайменше три події з коефіцієнтом більше ніж 1,3. Такий бонус дається у вигляді множника від 1,025 до 1,5, таким чином можна збільшити виграш на половину.

Множник розраховується для кожної ставки окремо. Максимальна кількість подій обмежується 22-ма, при цьому розмір коефіцієнта має бути до 2000. Чим більше подій, тим більший множник.

Бонус 2 500 гривень на перший депозит

Для усіх нових користувачів діє акція 2500 Паріматч. Взяти участь в ній можуть лише ті, хто до цього не мав облікового запису у БК. Також обов’язковою умовою є повноліття гравця. Для отримання бонусу на перший депозит треба:

  • Зайти на офіційний сайт чи у мобільний додаток і відкрити форму реєстрації (вона знаходиться у верхньому правому куті екрану);
  • Заповнити всі необхідні поля;
  • Підтвердити реєстрацію;
  • Поповнити депозит.

Щоб зареєструватися в Паріматч тисни тут та отримай бонус за реєстрацію. Після цього на рахунок користувача поступить бонус в розмірі першого депозиту, однак він не може перевищувати 2500 гривень. Для того, щоби мати змогу вивести ці кошти, знадобиться їх відіграти на умовах контори.

Умови програми Парі+

Ця програма лояльності відкрита для всіх користувачів (як нових, так і старих). Вона полягає у тому, що за кожну ставку беттер отримує певну кількість балів. Накопичені бали в підсумку можна конвертувати у реальні гроші.

Бали розраховуються наступним чином: сума ставки помножується на кількість можливих результатів та ділиться на три. При обміні балів на гроші, їх сума ділиться на 200.

Програма лояльності

Отримати бонус за реєстрацію – це чудовий старт для нового гравця. Але на цьому приємні моменти не закінчуються, адже баттер зможе і надалі отримувати задоволення і дохід від ставок, адже контора додатково нараховує реальні гроші.

Щоб долучитися до акції, яка діє безстроково та отримувати бонуси за кожну ставку, треба:

  1. Увійти в особистий кабінет, та перейти до налаштувань ігрового рахунку.
  2. У розділі «Бонуси і акції» долучитися до програми лояльності.
  3. У віконці написати номер телефону, який прив’язано до БК, на нього прийде код активації акції.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)