Паперові баталії мешканців Єдності, 5 Есть фото

14 Вересня в 11:15  0  706

Події містаПаперові баталії мешканців Єдності, 5

Мешканці будинку Єдності, 5 б’ють на сполох! Багатоповерхівка давно знаходиться в аварійному стані. Проблема не в лише стінах, які “тріщать по швах”, а й у відсутності належного вимощення, зруйнованій підлозі у під’їздах, розбитих ганках!

 

 


 


Власними силами господарі квартир підтримують порядок, періодично роблять косметичний ремонт. Та роками сподіваються на проведення капітального ремонту будинку міською владою.

 

З 2016 року люди пишуть письмові колективні звернення з відповідним проханням до мерії. Та отримують лише відписки, в яких йде мова про відсутність коштів у міському бюджеті на ремонт аварійного дому.

 

"Ще у 2016 році нам пообіцяли подати на розгляд сесії міськради пропозицію про виготовлення кошторисної документації на ремонт будинку. Минуло два роки - ні відповіді, ні ремонту! За цей час в багатьох будинках нашого міста відремонтували дахи, підїзди, вимощення. Наш будинок, мабуть, не достатньо ще зруйнувався, щоб розпочати його ремонт. Але факт того, що наш будинок знаходиться в аварійному стані міська влада визнає. До якого ж стану повинен дійти будинок, щоб таки виділили кошти на його ремонт?", - пишуть у своєму зверненні до міського голови власники квартир. 

 

Обурює людей і той факт, що у сусідньому з їх домом(Єдності, 3) цього літа зробили новеньке вимощення.

 

 

В оостанньому листі (31 серпня 2018), якого мешканці будинку отримали від міської ради пояснюють: “Питання виділення коштів для проведення ремонту вимощення буде розглянуто при формування бюджету на 2019 рік. Ремонт ганків КУП “Житло - Сервіс” виконає власними силами до 1 листопада 2018 року. Ремонт в підїздах власники житла виконуют самостійно, а не за рахунок бюджетних коштів.”

 

Мешканці Єдності 5 сподіваються, що обіцяного не доведеться три роки чекати, як у відомій приказці!

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  NEO   alt 16.09.2018 22:29
Зависть - плохая черта жители Едности 5, мне интересно, сколько лет оббивают они пороги горсовета?, или они думают что написали бумажку в горсовет и все сделается, вряд..... Жители Едности 3 с 2010 года писали письма, узнавали стадии рассмотрения обращений и спустя 8 лет появилась отмостка (хоть уже вся в трещинах), а тут зависть жителей Едности 5!!! Ремонт в подъезде был сделан работниками КУП “Житло - Сервіс” (за что им большая благодарность) за деньги жителей дома № 3.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)